O společnosti

Společnost AMBIFLEX s.r.o.


Dokonalost produktu

Více než jen rozvoj FIBC (Big Bag) je nezbytný pro uspokojení očekávání našich klientů. Každý krok ve vývoji a dodávce produktu Ambiflex, se kterým mohou být naši klienti naprosto spokojeni, je stejně důležitý, od výběru materiálů, přes přijetí nejmodernější technologie, dodržování přísných bezpečnostních norem až po včasné dodání hotového výrobku.


Požadavky na kvalitu – schválení partneři

Aby bylo zajištěno, že systém funguje správně a výsledný produkt splňuje požadované standardy, jsou používány standardy kvality. Systém řízení kvality BRC, ISO 9001:2015 a systém řízení bezpečnosti potravin BRC, ISO 22000:2018 stanovují konkrétní kroky, které musí být podniknuty, aby byl tento standard splněn. Podle nejnovějšího standardu certifikace BRC, ISO 9001 a ISO 22000 jsou všichni výrobní partneři společnosti Ambiflex akreditováni. Toto osvědčení potvrzuje dodržování příslušných standardů v oblastech výroby, organizace a dokumentace. Abychom zvýšili standard, neustále se snažíme.


Průběžná kontrola

V této sekci jsou kontrolovány všechny součásti Bigbagu ve výrobě.

  • Extruze: Denier, pevnost, šířka a prodloužení pásků.
  • Tkaní: Šířka tkaniny, síťovina, textura, GSM, označení barevným kódem, pevnost a tažnost.
  • Jehlový stav: Šířka, síla a hmotnost na metr popruhu.
  • Laminace: Lepení a tloušťka.
  • Vložka: Rozměry, tloušťka, otevírací schopnost, těsnění, pevnost v přetržení a prodloužení, úder šípem.
  • Stříhání: Hmotnost na kus, délka a šířka střihu všech látek, smyček atd.
  • Prošívání: Typ prošívání, nástavce, smyčky a upevnění dalších součástí.
  • Dokončení: Vzorek výroby pro každou zakázku je připraven a zkontrolován podle specifikace zákazníka. Konečná výroba bude zahájena pouze schválením prvního vzorku. Vizuální kontrola všech BigBagů ve výrobě na celkový vzhled a kontaminaci. Každý 25 výrobek je kontrolován na rozměry připojených částí a hlavního těla podle specifikace zákazníka.
  • Sledovatelnost: Díky zřetelným identifikačním číslům přiřazeným ke každé objednávce můžeme jediným kliknutím najít výrobce, množství, čas a mnoho dalšího.

Proč nás vybrat


Vylepšený produkt

V Ambiflex s.r.o. neustále posouváme hranice výzkumu a vývoje. Pokud jde o kvalitu výrobku, dělá nás to každým dnem silnějšími.

Kontrola kvality

Základním kamenem naší společnosti je kvalita, která je hluboce zakořeněna v naší vizi a etice. Zaměřujeme se na plnění kritérií a maximalizaci efektivity řízení kvality.

Vylepšená zkušenost klienta

Naše neochvějná oddanost zákaznickému servisu umožňuje našim klientům soustředit se na svůj hlavní byznys. Zákaznický servis je silnou stránkou Ambiflexu, ať už před nebo po transakci.

Rychlé doručení

Tím, že držíme vaše BigBagy na skladě, jsme schopni řešit naléhavé potřeby díky naší rozsáhlé skladové síti.

Projekt

TECHNOLOGIE XI. - AMBIFLEX S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je pořízení válcového stroje na výrobu papírenských sáčků, jehož pořízení zvýší konkurenceschopnost společnosti AMBIFLEX s.r.o.